עלינו

מי אנחנו

מי אנחנו

Image hover effect image

אבי ברוקס, בעלים ומנכ”ל

חברת מינהלת 38 בבעלות אבי ברוקס הוקמה בשנת 2017 ונמנת היום מהחברות המובילות בישראל בתחום ארגון בעלי דירות בהתחדשות עירונית ומלווה כיום כ-2500 בעלי דירות בעשרות פרויקטים פרויקטים של תמ״א 38 ופינוי בינוי בכל רחבי הארץ.

אבי משמש גם כמנכ”ל לשכת המארגנים בהתחדשות עירונית ומתוקף תפקידו משתתף בישיבות מול המינהלות העירוניות השונות וברשות הממשלתית לצורך שיפור מקצוע המארגן בישראל.

חברתנו הוקמה כדי לענות על הצורך הכל כך נחוץ של ניהול-ארגון חברתי נכון ומקצועי מצד הדיירים אשר לרוב אינם יודעים את זכויותיהם וחובותיהם בתהליך מורכב זה.
מינהלת 38 מייצגת, ומנהלת בשיתוף פעולה מלא מול הדיירים וללא שום עלות מצידם וזאת משלב ההתארגנות הראשוני ועד לסיומו של הפרויקט.

אנו מביאים את הדור החדש של ההתחדשות העירונית ונותנים לכם הדיירים לשלוט בפרויקט, לדעת בדיוק מה תקבלו ולהחליט מה נכון עבורכם –  ביחד איתכם!

יתרונות החברה

יתרונות החברה

המשך קריאה

בנוסף, אנו דואגים לבדיקת היתכנות כלכלית של הפרויקט באמצעות שמאי/כלכלן אשר יאגד את כל המשתנים בפרויקט וישכלל את התוצאה לדוח אפס מרוכז. בהמשך הדרך נצא למכרז יזמים ובו נבדוק ב״פינצטה״ כל יזם בדרך עבודתו, המלצות, ניסיון, איתנות פיננסית ושירות הלקוחות שלו. כל זאת ללא שום עלות מצידכם!

חשוב להבין שמראשית התהליך וגם לאחר בחירת היזם המתאים, אנו כאן כדי לתת לכם את הליווי הצמוד, לענות על שאלות, לפתור דילמות ולעשות הכל כדי לשמור על האינטרסים שלכם!


אנו עובדים מול מגוון רחב של אנשים: צעירים שזוהי דירה ראשונה שרכשו, אנשים מבוגרים שעמלו כל חייהם לקניית דירה וחוששים ממה שיקרה, רובם לא מבינים בתחום ולכן אנו מלווים אותם לכל אורך הדרך – דואגים לאתר אנשי מקצוע כמו מפקחי בניה ועורכי דין באמצעות מכרזים ואנו כאן כדי לעשות את הפרויקט טוב יותר, מהיר יותר ואיכותי יותר עבורם.

אבי ברוקס

כתבו  תמונה3עלינו

מנכ"ל מינהלת 38, אבי ברוקס בכתבה למגזין Go Item

כתבה במגזין Go Item
להמשך קריאה
מיזמי תמא

כתבה בהשקמה
להמשך קריאה
מנכ"ל מינהלת 38, אבי ברוקס

כתבה באתר להתחדשות עירונית
להמשך קריאה
video

אחד מ-40 הצעירים המבטיחים 2021
לצפייה בראיון

בעיתונות

בעיתונות

דפוס

מינהלת 38, התחדשות עירונית בחולון
שינוי פינוי בינוי, אבי ברוקס